Úvod

Prečítajte si o kvalite a garanciách značky Tradición Café:

 

Kvalitná zrnková káva. Tradición ňou je.

V Tradición Café si zakladáme na dvoch veciach viac ako na čomkoľvek inom: na KVALITE našej kávy a na obsolútnej spokojnosti našich zákazníkov.

 

Čím je Tradición iná ako ostatné kávy?

Kvalitou a exklusivitou. Garantujeme absolútnu čerstvosť, jedinečnú a plnú chuť.

 

Čerstvosť?

Väčšina výrobcov a predajcov káv uvádza na balení "dátum balenia", nikto však nevie kedy a kde bola káva vypražená a ako po vypražení skladovaná. Väčšinou sa dozvieme kedy a kde ju zabalili.

V Tradición je to inak. Kávu pražíme v malých objemoch, aby bola čerstvá. Stopky kvality sa spúšťajú vypražením kávy. Každé naše balenie má uvedený dátum vypraženia a garantuje dodanie ku zákaznikovi do 1 mesiaca od praženia.

Exkluzivita nie je samoučelová. Práve spôsobom objednania a dodania vieme splniť náš sľub čerstvosti a absolútnej spokojnosti našich zákaznikov.

 

Garancia obsolútnej spokojnosti

Veríme svojmu produktu, pretože vieme, čo predávame. Najlepšia zelená káva, majstri praženia, prísne kvalitatívne postupy a náročné časové normy každého procesu. A káva Tradición našim zákaznikom chutí. Aj keď sa hovorí, že 100 ľudí, 100 chutí káva Tradición svojou vyváženosťou a plnosťou chutí osloví každého.

©2018 Cafe Tradicion | Všeobecné vyhlásenie | Obchodné podmienky | Design by SIXNET